Grenada

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Grenada kinnisvara müügikuulutusi.

Grenada müügiks olev kinnisvara

Kui otsite Grenata müügiks olevat kinnisvara, peate lugema meie kinnisvaraturu aruande. Grenada on Kariibi riik, mis koosneb peamisest saarest ja mitmest väiksemast saarest. Kesk-saar Grenada hüütakse Spice Islandiks ja võtab selle riigi nime, see näitab mäestikujulist ala, kus asuvad muskaatmaistatikad. Siin asub St. George'i pealinn, kelle värvikas majad, Gruusia hooned ja 18. sajandi alguse George Fort näevad kitsast Carenage'i sadamat. Lõunast on Grand Anse'i rand.

Grenada asub Trinidadi ja Tobago põhja pool ning Saint Vincenti ja Grenadiinide lõunaosast.

Grenada kinnisvaraturg on 2018. aastal märkimisväärselt kasvanud ja eeldatavasti jätkub see positiivne trend 2019. aastal.

Eelmisel aastal oli Grenada positiivne aasta: pärast peaaegu seitsmeaastast kokkutõmbumist ja stagnatsiooni, mille põhjustas ülemaailmne majanduslangus, näeme lõpuks kinnisvaraturul stabiliseerumise suundumusi ja kasvumärke. Nii et see on hea hetk, kui soovite osta kinnisvara müügiks Grenada.

Grenadi turu rekonstrueerimine on tingitud Ameerika Ühendriikide ja Ühendkuningriigi majanduse tagasinõudmisest, kuna enamik Grenadale müüdavaid kinnisvara huvitatud rahvusvahelisi ostjaid on pärit nendest kahest riigist. Kuigi välismaised ostjad moodustavad vaid 7% tehingutest, on nende väärtus väärtus märkimisväärne.

 

Turu kasvu toetas ka programm Kodakondsus investeeringute (CBI) kaudu, mis võimaldas erinevatel luksuskaugustel kujundada vajalikku kapitali osaluse omandamise või aktsiate müügi kaudu.

See programm on saavutanud märkimisväärse veojõu. CBI programm peaks tooma edasi kinnisvara arengut.

Välismaalased võivad Grenada maad osta. Välismaalased peavad maksma välismaal asuva maa omamise maksu, mis moodustab 10% vara väärtusest ja annab neile välismaal hoidmiseks litsentsi.

Üldiselt on saagikus ligikaudu 4,3% Grenada rannikualade, rendituru keskmes, omaduste kohta.

Saarte üürid on valdavalt hooajalised, kuid see on pikaajaliste rentide arv.

Grenada kinnisvaraturg jätkab laienemist ja arendamist, seades Grenada müügile uue kinnisvara müügiaruande. 2018. aastal saabuvad mitmed projektid, mis võimaldavad luua uusi luksusomandite tasemeid.

  •  
    Liikumine Grenada. Välismaalane ja elab Grenada

        Pärast peamiste turismisihtkohtade ja mitte-turismisihtkohtade analüüsi, mis sobib ideaalselt ümberpaigutamiseks, tuvastame kahtlemata tõeliselt ainulaadse ja kordamatu reaalsuse. Kariibi meres on meie mini-juhendi vaieldamatu peategelane täna Grenada saar. Täiuslik koht alustamiseks nu ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 21636

Müük Villa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

434,629.39EUR
Müük
Villa

929.03 m²
Hiljuti ehitatud, täielikult möbleeritud, 2-korruseline maja armas Grenada, 4 magamistuba (en-suite päämakuuhuone) 3 vannituba, 2 elutuba, suur köök, ...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB